HK P30

  • Dostępność: Brak
794,00 zł

Marka Heckler&Koch jest niezwykle uznana i popularna wśród znawców i entuzjastów broni. Model P30 to stosunkowo nowa broń na rynku broni palnej, a już jest dostępna także jako wiatrówka, która wiernie odwzorowuje oryginał i dysponuje dużą siłą przebicia a jakość wykonania stoi na najwyższym poziomie.

Oryginalna jakość
W porównaniu do innych “podobnych” modeli, ten pistolet jest oryginalnie sygnowany charakterystycznym czerwonym logo, które gwarantuje niezawodność, dobre osiągi i wysoką jakość.

Na szkielecie pod lufą umieszczona jest szyna 22mm Weaver/Picantinny, która umożliwia montaż akcesoriów np. latarki czy celownika laserowego.

Wiatrówka H&K P30 posiada pełnowymiarowy magazynek umieszczony w rękojeści, w którym mieści się zawór i kapsuła CO2 oraz podajnik na 15 okrągłych stalowych śrucin. Strzelanie z ołowianego śrutu diabolo odbywa się za pośrednictwem standardowego magazynka 8-strzałowego Umarex. Na każdy typ śrutu jest osobny magazynek, więc mamy możliwość celnego strzelania ze śrutu diabolo, lub bardziej rekreacyjnego strzelania kulkami stalowymi podawanych z pojemnego magazynka.

Tak jak oryginał
Waga tej repliki jest identyczna z wagą oryginału. Ciężka replika sprawia zawsze bardzo dobre wrażenie obcowania z prawdziwą bronią. Uchwyt jest głęboko teksturowany i posiada ergonomiczne wyżłobienia na palce Jest to identyczny wzór, który możemy zaobserwować w oryginalnej wersji. Magazynek na kulki stalowe mieści dokładnie tyle samo sztuk, ile oryginalna wersja palna, gdzie można załadować 15 sztuk amunicji. Wspólnych cech z oryginałem podnoszących realizm można mnożyć więcej.

Podsumowując jest to doskonała replika, która każdemu entuzjaście daje możliwość zaliczenia się do elitarnego klubu sympatyków marki Heckler&Koch.

Dane techniczne:
– kapsuła CO2 i magazynek na kulki BB w rękojeści
– magazynek 8-strzałowy w zamku (podobnie jak CP-88, CP-99, Beretta 92 itp)
– metalowy zamek
– lufa gwintowana
– bezpiecznik manualny
– szyna akcesoryjna 22mm pod lufą
– system SA/DA
– prędkość początkowa: 110 – 120 m/s (w zalezności od użytego śrutu)
– pojemność magazynka: 15/8 szt.
– kaliber: 4,5mm
– typ śrutu: kulka stalowa lub śrut ołowiany diabolo
– zasilanie: kapsuła CO2 w rękojeści 12g
– waga: 770g
– długość całkowita: 180mm
– długośc lufy: 85
– model nie posiada systemu blow-back – dzięki temu 100% energii CO2 jest wykorzystywane do wystrzelenia śrutu z maksymalna prędkością

Dodaj swoją opinię

Aby dodać recenzję musisz się zalogować nie masz konta? Zarejestruj