Strona główna » ARTYKUŁY DLA SŁUŻB MUNDUROWYCH

ARTYKUŁY DLA SŁUŻB MUNDUROWYCH

Oferta sklepu Pentagon skierowana jest przede wszystkim do żołnierzy oraz policjantów. W tym dziale znajdą oni akcesoria dla służb mundurowych przydatnych na służbie od rękawiczek do ochrony balistycznej wzroku. Wszystkie produkty to sprawdzone marki, w tym Condor, Helikon, Direct Action czy Texar, które sprawdzą się w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach.

Dużą część asortymentu stanowią elementy odzieży. Poza wspomnianymi już rękawiczkami codziennego użytku można tu znaleźć maseczki, chusty, kominiarki, bluzy, kurtki bojowe, a także pagony do munduru. W asortymencie nie brak i innych akcesoriów dedykowanych służbom mundurowym, jak okulary balistyczne, kamizelki taktyczne, kabury, uchwyty do latarek, ładownice, zawieszenie taktyczne, etui na legitymację, futerał na kajdanki czy kompas.


512 247 140

Infolinia czynna 24 godziny

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Piątek 10.00 - 18.00 Soboty 10.00 - 14.00

BEZPŁATNA DOSTAWA

Wybrane produkty po uzyskaniu danej wartości

ZWROTY

Możliwość zwrotu do 14 dni

ZNAJDZIESZ NAS
Newsletter

 

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (Sklep Pentagon - F.H.Pentagon Michał Ucieklak, Ul.Młyńska 17,40-098 Katowice) w celu marketingowym.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego.

Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu