Strona główna » Płatności

Płatności

Informacje dotyczące płatności za zakupy w sklepie.

Płatność elektroniczna przed odbiorem zamówionego towaru (przedpłata).
Płatność można dokonać poprzez serwis PayU, zaznaczając taką opcję przy składaniu zamówienia. Decydując się na taką formę płatności zostaną Państwo automatycznie przekierowani do systemu PayU.pl.

Płatność można również dokonać poprzez przelew tradycyjny, zaznaczając taką opcję przy składaniu zamówienia. Na podany przez Państwa adres e-mail otrzymają Państwo niezbędne dane do wykonania płatności.

Płatność przy odbiorze
Wybierając opcję "Płatność przy odbiorze" będą Państwo mogli dokonać płatności gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki.
W przypadku kiedy odbiór przesyłki (odbiór osobisty) następował będzie w naszym sklepie stacjonarnym znajdującym się w Katowicach przy Ul.Młyńskiej 17 będą Państwo mogli zapłacić gotówką lub karta płatniczą.

 

Przejdź do strony głównej
512 247 140

Infolinia czynna 24 godziny

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Piątek 10.00 - 18.00 Soboty 10.00 - 14.00

BEZPŁATNA DOSTAWA

Wybrane produkty po uzyskaniu danej wartości

ZWROTY

Możliwość zwrotu do 14 dni

ZNAJDZIESZ NAS
Newsletter

 

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (Sklep Pentagon - F.H.Pentagon Michał Ucieklak, Ul.Młyńska 17,40-098 Katowice) w celu marketingowym.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego.

Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu