Strona główna » O firmie

O firmie

O nas:

Sklep Pentagon istnieje od 1991 roku, przez wszystkie lata działalności sklepu stacjonarnego staraliśmy się gromadzić wiedze i doświadczenie oraz stale rozbudowywać nasz asortyment tak aby sprostać Państwa oczekiwaniom.
Nasza oferta skierowana jest do szerokiego grona odbiorców, zarówno osób cywilnych jak i służb mundurowych.
Wraz z rozwojem naszej firmy i w odpowiedzi na zmiany na rynku zauważyliśmy potrzebę stworzenia w pełni profesjonalnego sklepu internetowego który ułatwi Państwu dokonywanie zakupów i umożliwi dokładne zapoznanie się z oferowanymi przez nas towarami.

Podmiot gospodarczy prowadzący sklep Pentagon:
Firma Handlowa Pentagon
Michał Ucieklak
ul. Młyńska 17
40-098 Katowice
NIP: 9542696066
REGON: 382355170

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek 10:00 – 18:00
Sobota 10:00 – 14:00

e-mail: info@pentagon.pl


Przejdź do strony głównej
512 247 140

Infolinia czynna 24 godziny

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Piątek 10.00 - 18.00 Soboty 10.00 - 14.00

BEZPŁATNA DOSTAWA

Wybrane produkty po uzyskaniu danej wartości

ZWROTY

Możliwość zwrotu do 14 dni

ZNAJDZIESZ NAS
Newsletter

 

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (Sklep Pentagon - F.H.Pentagon Michał Ucieklak, Ul.Młyńska 17,40-098 Katowice) w celu marketingowym.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego.

Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu