Strona główna » BIWAK

BIWAK

Jesteś miłośnikiem survivalu lub bushcraftu? W naszym sklepie internetowym znajdziesz różnorodne akcesoria przydatne w czasie wypraw outdoorowych. Gwarantujemy niskie ceny oraz szybką dostawę towaru pod wskazany adres.

Zaopatrzysz się tu we wszystko, co jest niezbędne na każdym biwaku. Podstawowymi akcesoriami są z pewnością artykuły do rozpalania ognia, np. krzesiwo oraz benzyna, a także przygotowania posiłków, zatem koniecznie kup kuchenkę, termos, naczynia i sztućce turystyczne. Przyda się też coś, co będzie chroniło Cię przed wilgocią i zapewni ciepło w chłodne noce, jak płachty czy śpiwory, na biwaku możesz powiesić także hamak, w którym komfortowo wypoczniesz po całym dniu zmagań. Jeśli wybierasz się na wyprawę survivalową, niezbędnym elementem wyposażenia będą także racje żywnościowe.

Dodatkowe opcje przeglądania

512 247 140

Infolinia czynna 24 godziny

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Piątek 10.00 - 18.00 Soboty 10.00 - 14.00

BEZPŁATNA DOSTAWA

Wybrane produkty po uzyskaniu danej wartości

ZWROTY

Możliwość zwrotu do 14 dni

ZNAJDZIESZ NAS
Newsletter

 

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (Sklep Pentagon - F.H.Pentagon Michał Ucieklak, Ul.Młyńska 17,40-098 Katowice) w celu marketingowym.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego.

Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu