
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 009-059
Kod producenta: SA0004797
Typ ostrzałki: system ostrzący
Materiał ścierny: diament
Producent: Work Sharp, USA
Marka: Work Sharp
Typ ostrzenia: profesjonalny system ostrzący
Kamień diamentowy 800 do ostrzałki Work Sharp Precision Adjust to dodatkowa płytka diamentowa o drobnej gradacji 800, która standardowo wchodzi w skład zestawu Elite Upgrade Kit.
Kamień diamentowy o drobnej gradacji 800 służy do podostrzania oraz nadawania ostrości roboczej. Płytka przeznaczona jest do ostrzałek Work Sharp Precision Adjust oraz Work Sharp Precision Adjust Elite. Montaż płytki wymaga zastosowania dwustronnej taśmy klejącej oraz usunięcia fabrycznej płytki. Do usunięcia zużytej płytki najlepiej posłużyć się precyzyjnym ostrzem (do podważenia) oraz żyłką lub nicią dentystyczną. W zestawie 1 płytka diamentowa Work Sharp o gradacji 800 o wymiarach 127 × 102 mm.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.



