
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 672-008
Kod producenta: AT3-RCO
Kod EAN: 5060748420022
Zasilanie ogniwem: CR2032 × 1
Producent: AT3 Tactical, Minnesota
Typ krzyża celowniczego (siatki): okrąg 65 MOA + kropka 2 MOA
Marka: AT3 Tactical
Gaz wypełniający: Azot
Elementy zestawu kolimatora: zaślepki flip-open, montaż niski, podwyższenie, gwarancja producenta, instrukcja producenta, kolimator
Kolor plamki: czerwony
Okres gwarancyjny: Dożywotnia gwarancja firmy AT3 Tactical*
Materiał obudowy: aluminium
Kolimator AT3 Tactical RCO to nowoczesny celownik optoelektroniczny, który zapewnia nam idealne połączenie dynamicznego namierzania celu z wysoką precyzją uzyskiwaną na średnich dystansach. Dzięki zastosowaniu rozbudowanego znaku celowniczego - plamki 2 MOA połączonej z okręgiem 62 MOA urządzenie doskonale sprawdzi się zarówno na karabinkach czy sztucerach jak i broni gładkolufowej. Modułowy montaż sprawia, że kolimator AT3 RCO można dostosować do aktualnie wykorzystywanego modelu - 3 segmenty pozwolą nam zarówno na montaż w układzie ⅓ cowitness na karabinkach AR jak i niskie osadzenie na komorze zamkowej strzelby.
Kolimator AT3 Tactical RCO oferuje użytkownikowi:Zastosowany w urządzeniu znak celowniczy charakteryzuje się wysoką uniwersalnością. Okrąg o średnicy 62 MOA pozwala nam na łatwe odnalezienie znaku i szybkie nakierowanie broni na sylwetkę celu natomiast kropka 2 MOA pozwala nam na oddawanie precyzyjnych strzałów na średnie dystanse. Brak paralaksy gwarantuje precyzję, natomiast prosty układ optyczny, zapewniający realne, 1-krotne powiększenie, dzięki czemu celowanie obuoczne jest wygodne i naturalne. Niski profil obudowy sprawia, że urządzenie nie ogranicza w znaczącym stopniu pola widzenia i pozwala na łatwe śledzenie celu.
W zestawie z urządzeniem otrzymujemy dwa rodzaje adaptera Picatinny - niski i wysoki, które umożliwią nam dostosowanie wysokości kolimatora do broni. Co więcej, w skład kompletu wchodzi również podkładka - przy jej użyciu możemy zmienić układ cowitness z absolute na podwyższony ⅓, co okaże się przydatne jeśli nasz karabinek wyposażony jest w stałe przyrządy mechaniczne. Montaż wysoki sprawdzi się na karabinkach AR-15, natomiast niski na broni z kolbą poniżej osi lufy - na przykład strzelbach. Istotna jest tu również nieograniczona odległość od oka - sprawia ona, że urządzenie możemy wykorzystywać na dowolnej pozycji, co z pewnością okaże się cenne podczas montażu na rurze gazowej karabinka AK.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.



