
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 082-065
Kod producenta: 33583
Kod EAN: 4044633052933
Funkcje: otwieracz do butelek, korkociąg, otwieracz do konserw, nóż, widelec, łyżka
Czy składany?: tak
Elementy zestawu: pokrowiec
Typ materiału: stal nierdzewna
Materiał rękojeści: polimer
Producent: MFH Max-Fuchs, Niemcy
Marka: MFH - Max Fuchs
Niezbędnik MFH 3-częściowy to składany zestaw turystyczny wyposażony w 5 narzędzi, przydatnych podczas każdego wypadu na biwak, ognisko oraz wycieczkę.
Niezbędnik ma modułową konstrukcję przypominającą szwajcarski scyzoryk, z tą jednak różnicą, że wybrane narzędzia można odłączyć od szkieletu i używać osobno. Niezbędnik MFH ma wytrzymały szkielet z polimeru, w którym osadzono 5 narzędzi najbardziej przydatnych podczas outdoorowej aktywności. Wszystkie narzędzia niezbędnika wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej, odpornej na korozję, przenoszenie zapachów i odkształcenia. Widelec i łyżkę zamocowano w zewnętrznych prowadnicach rękojeści, dzięki czemu dostęp do nich jest szybki i wygodny. Do przenoszenia zestawu otrzymujemy etui z wytrzymałego nylonu, wyposażone w szlufkę na pas oraz klapkę zamykaną na rzep. Ten funkcjonalny dodatek sprawia, że niezbędnik będzie w razie potrzeby cały czas w zasięgu ręki.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.



