
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 253-088
Kod producenta: 6.7833.FB
Kod EAN: 7613329102862
Typ noża: składany
Typ blokady ostrza: Liner Lock
Producent: Victorinox, Szwajcaria
Marka: Victorinox
Materiał rękojeści: polipropylen
Typ szlifu: jednostronny
Typ stali: nierdzewna
Odporność na stępienie: średnia
Odporność na korozję: wysoka
Victorinox Swiss Classic 6.7833.FB ząbkowany czarny to praktyczny nóż kuchenny do warzyw i owoców, wyposażony w składaną głownię, blokadę oraz ergonomiczną rękojeść. Idealne rozwiązanie dla miłośników turystyki, bushcraftu i biwakowania oraz osób, które szukają uniwersalnego nożyka kuchennego.
Swiss Classic 6.7833.FB to składana wersja popularnego noża kuchennego marki Victorinox, którego wszechstronność i funkcjonalność doceniło wielu użytkowników na całym świecie.
Głownię ze stali nierdzewnej, długo zachowuje ostrość, jest łatwa do ostrzenia i odporna na działanie korozji. Ostrze ma łagodnie zakończony sztych o zerowej penetracji, który zwiększa bezpieczeństwo podczas użytkowania. Podczas pracy rozłożoną klingę zabezpiecza blokada liner-lock, ceniona za wytrzymałość oraz łatwość obsługi. Profilowany chwyt z wytrzymałego polipropylenu zapewnia wygodny i pewny chwyt podczas obierania warzyw i owoców.
Poręczny rozmiar, minimalny ciężar i doskonałe właściwości tnące sprawiają, że nóż stanie się Twoim ulubionym narzędziem kuchenny.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.



