
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 034-006
Kod producenta: ExB-21H
Kod EAN: 8594007491104
Elementy zestawu pałki teleskopowej: kabura
Okres gwarancyjny: 24 miesiące
Typ materiału: stal
Materiał rękojeści: guma
Producent: Esp (Euro Security Products), Czechy
Marka: ESP - Euro Security Products
Pałka teleskopowa ESP o długości 21 cali wykonana z hartowanej stali, to najczęściej kupowany model batona do codziennego noszenia.
Paki teleskopowe są jednym z najbardziej skutecznych narzędzi do samoobrony, którym należy jednak umieć się posługiwać, dlatego po zakupie warto rozważyć odbycie kursu posługiwania się batonem.
Pałkę wykonano ze stali Cro-Mo 4130 hartowanej do twardości 40-50 HRC, co zapobiega odkształceniom podczas intensywnego treningu lub użytkowania. Niskowęglowy stop zawiera chrom oraz molibden w wyniku czego baton jest także odporny na rozciąganie, zginanie i zrywanie.
W konstrukcji pałki zastosowano bezszwowe rury klasy CSB 12060 produkowane na zimno. Twarda powłoka niklowo-cynkowa cechuje się wysoką odpornością na ścieranie i uderzenie.
Rękojeść z elastycznego tworzywa o antypoślizgowej fakturze zapobiega wyślizgiwaniu się pałki podczas użytkowania. Obrotowa kabura ze szlufką na pas pozwala na wygodne przenoszenie batona w stanie złożonym lub rozłożonym.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.



