Strona główna1 » Opinia o produkcie

Opinia o produkcie Pas parciany na bluzę - Zielony

Data napisania recenzji:

Opinia o produkcie: Kolejny zakup sentymentalny. W żadnym innym sklepie nie spotkałem się z tego typu klamrą i zaciskami do pasa głównego. Podobnym dysponowałem będąc w wojsku pod koniec lat 80-tych, lecz jedna drobna różnica, w sumie mało istotna - inna plecionka, taka jak w pasach współczesnych, z szeroką klamrą i często wytłoczonym napisem WP. Dla mnie to rarytas i gratuluję sklepowi, że ma takie pasy na sprzedaż i to w niewygórowanej cenie. Daję 5/5

Autor recenzji: Dariusz

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5

Średnia ocena (5/5): Średnia ocena 5/5
Wszystkich recenzji produktu: 1

Zobacz szczegóły produktu Napisz recenzję

Przejdź do strony głównej
512 247 140

Infolinia czynna 24 godziny

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Piątek 10.00 - 18.00 Soboty 10.00 - 14.00

BEZPŁATNA DOSTAWA

Wybrane produkty po uzyskaniu danej wartości

ZWROTY

Możliwość zwrotu do 14 dni

ZNAJDZIESZ NAS
Newsletter

 

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (Sklep Pentagon - F.H.Pentagon Michał Ucieklak, Ul.Młyńska 17,40-098 Katowice) w celu marketingowym.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego.

Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.