Strona główna » Alpha Industries

Alpha Industries

Alpha Industries

Alpha Industries jest amerykańską marką odzieżową powstałą w 1959 roku w Knoxville w stanie Tennessee. Na początku firma realizowała jedynie kontrakty dla US Army oraz US Airforce aby po wielu latach przekształcić się w jednego z najsłynniejszych producentów odzieży militarnej na świecie. Klasyczne kurtki jak M65, MA-1 Flyers oraz CWU stały się ikoną mody i stylu. Dzięki między innymi Hollywodzkim produkcjom filmowym takim jak "Rambo", "Taksówkarz" czy "Top Gun produkty Alpha Industries są rozpoznawane na całym świecie. Produkty Alpha Industries charakteryzują się wojskową wytrzymałością i jakością materiału. Firma idzie z duchem czasu i co roku wprowadza na rynek cywilny zarówno klasyki jaki i wersje unowocześnione. W ofercie producenta każdy znajdzie coś dla siebie, modele zarówno o kroju klasycznym jak i Slim Fit, linie damską i dziecięcą.
 512 247 140

Infolinia czynna 24 godziny

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Piątek 10.00 - 18.00 Soboty 10.00 - 14.00

BEZPŁATNA DOSTAWA

Wybrane produkty po uzyskaniu danej wartości

ZWROTY

Możliwość zwrotu do 14 dni

ZNAJDZIESZ NAS
Newsletter

 

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (Sklep Pentagon - F.H.Pentagon Michał Ucieklak, Ul.Młyńska 17,40-098 Katowice) w celu marketingowym.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego.

Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu