
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 011-166
Kod producenta: FO491T1932054VUNI
Kod EAN: 8051832381647
Typ materiału: poliamid, poliester
Kolor: niebieski
Producent: Beretta, Włochy
Marka: Beretta
Typ futerału: naręczny
Sportowy futerał Beretta Uniform Pro EVO o współczesnej estetyce przeznaczony do broni długiej. Idealnie sprawdzi się do przenoszenia długiego boka czy półautomatu. Wysoka jakość zastosowanych materiałów gwarantuje trwałość pokrowca, sprawiając, że posłuży nam on przez długi okres czasu.
Pokrowiec na broń Uniform Pro EVO zapewnia użytkownikowi:
Estetyczna, niskoprofilowa forma pozwoli na wygodne przenoszenie broni oraz transport bez zajmowania zbędnej przestrzeni. Zastosowane materiały, jak i wzornictwo sprawiają, że pokrowiec na broń prezentuje się bardzo elegancko i doskonale współgra ze strzelbami Beretta. Dla zapewnienia wysokiego poziomu ochrony broni w ściankach pokrowca zastosowano wkładki z pianki EVA. Jest to materiał o doskonałych właściwościach tłumiących uderzenia, wykorzystywany między innymi w amortyzujących śródpodeszwach butów taktycznych i sportowych. Dostęp do wnętrza przedziału uzyskujemy za pomocą dwukierunkowego zamka błyskawicznego renomowanego producenta YKK. Dodatkowo na boku torby znajduje się kieszeń na akcesoria strzeleckie.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.



