
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 573-112
Kod producenta: RUN10/02
Skład tkaniny dominujący: elastan 5%, akryl 40%, wełna Merino 40%, poliamid 15%
Styl / Fason: sportowy
Sezon (pora roku): całoroczne
Kolor: szary
Producent: Comodo, Polska
Zastosowanie (przeznaczenie): outdoor
Marka: Comodo
Comodo Performance Merino wool szare RUN10/02 to termoaktywne skarpety dla biegaczy z wełny Merino, które wydajnie odprowadzają wilgoć i zapewniają komfort termiczny niezależnie od pogody.
Cechy Comodo RUN10/02:
Merino Wool to naturalna wełna wysokiej jakości, pozyskiwana z owiec rasy Merino. Włókna merino cechują się wyjątkową miękkością, dzięki czemu odzież z wełny merynosów jest niezwykle komfortowa i przyjemna w noszeniu. Główną zaletą merino są doskonałe właściwości izolacji termicznej, dzięki którym podczas upału wełna ochładza skórę, a podczas mrozów ogrzewa. Wynika to ze specjalnej struktury włókien wełny, które gromadzą i zatrzymują powietrze. Dlatego niezależnie do aktywności fizycznej wełna nie tylko izoluje, ale także reguluje temperaturę ciała. Podczas mrozu zatrzymuje ciepło, przyjemnie chłodzi podczas upału, równocześnie odprowadza wilgoć, dzięki czemu nasza skóra pozostaje dłużej sucha.
Dzięki higroskopijnym właściwościom wełny merynosów skarpetki efektywnie izolują wilgoć od skóry, co w dużym stopniu ogranicza rozwój bakterii odpowiedzialnych za nieprzyjemny zapach. Wełna z merynosów wyróżnia się naturalną miękkością i puszystością, jej włókna są niezwykle cienkie, sprężyste i wytrzymałe.
Elastyczny ściągacz oraz płaskie szwy w okolicach palców zapewniają doskonały komfort i zapobiegają zsuwaniu się skarpety ze stóp.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.



