Strona główna1 » Recenzje

Recenzje

Pas parciany na bluzę - Zielony

Pas parciany na bluzę - Zielony

Ocena produktu 5/5

Kolejny zakup sentymentalny. W żadnym innym sklepie nie spotkałem się z tego typu klamrą i zaciskami do pasa głównego. Podobnym dysponowałem będąc w wojsku pod koniec lat 80-tych, lecz jedna drobna różnica,…

Autor recenzji: Dariusz
Data napisania recenzji: 30-04-2021

Buty Desanty - Czarne - Skóra

Buty Desanty - Czarne - Skóra

Ocena produktu 4/5

Niestety muszę odjąć jedną gwiazdkę za nieco niestaranne wykonanie butów. Chodzi o kilka przelotek, które zanitowane są tak nisko, że bardzo trudno przez nie przecisnąć sznurowadło. Druga rzecz, to w…

Autor recenzji: Dariusz
Data napisania recenzji: 30-04-2021


512 247 140

Infolinia czynna 24 godziny

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Piątek 10.00 - 18.00 Soboty 10.00 - 14.00

BEZPŁATNA DOSTAWA

Wybrane produkty po uzyskaniu danej wartości

ZWROTY

Możliwość zwrotu do 14 dni

ZNAJDZIESZ NAS
Newsletter

 

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (Sklep Pentagon - F.H.Pentagon Michał Ucieklak, Ul.Młyńska 17,40-098 Katowice) w celu marketingowym.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego.

Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.